Pazarlama Araştırmaları

Bugün tüketici tutum ve davranışlarının değiştiği, ekonomik dengelerin farklılaştığı, iş paydaşlarınızın daha talepkar olduğu ve rekabetin üst düzeye çıktığı bir iş ortamında siz, artık veri istemiyorsunuz. İhtiyacınız olan şey yanıtlardır.
 
Ipsos, global veya yerel ölçekte, sonuç odaklı araştırmaları ile işinizi büyütmeye destek olarak stratejik ortağınız olacaktır. Sektörel uzmanlaşmamız, pazarınızı, üstesinden gelmeye çalıştığınız güçlükleri ve rakiplerinizi anladığımızı ifade etmektedir. Çalıştığını sektörleri bilen deneyimli araştırmacılardan oluşan araştırmacı ekiplerimiz, hızlı tüketim ürünleri, finansal hizmetler, sağlık, perakendecilik, teknoloji ve telekomünikasyon, otomotiv, medya / eğlence gibi sektörel uzmanlıklara ayrılmış olarak hizmet vermektedir.
 
İhtiyaçlarınız ister Türkiye’de yürütülen paylaşılabilen araştırmalar ile sağlanan bilgileri, isterse size özel çözümleri gerektirsin, Ipsos; 31 şehirdeki tam zamanlı saha personeli, stüdyoları, gelişmiş çağrı merkezi alt yapısına sahip CATI stüdyosu, firmamızın saha süpervizörleri ve kontrolörleri denetiminde kaliteye öncelik veren saha destek şirketleri ile zamanında ve bütçenizi en etkili kullanarak veri toplama hizmeti sunar.
 
Türkiye’nin en geniş araştırma uzmanı kadrosuna sahip şirketi olarak, bu yüksek kalitedeki verileri, farklı alanlarda uzmanlaşan araştırmacılarımızın değerlendirmeleri ve sektör tecrübesi ile birleştirerek sonuca odaklı pazar araştırması çözümleri sağlıyoruz