Omnibus

Ipsos tüketici ve perakende omnibus araştırması sayesinde müşterilerimize hızlı ve güvenilir sonuçlar üretiyoruz. Omnibus araştırmalarından elde edilen sonuçları ülke, bölge, şehir ve hatta kategori kırılımında görmeniz mümkün. Aradığınız sorulara en hızlı ve güvenilir sonuçları almak istiyorsanız, Ipsos Omnibus hizmetleri ile tanışmanızı öneririz.
 
Kamu, Özel Sektör ve Sivil Toplum Kuruluşlarından gelen bir çok müşterimiz Ipsos Omnibus’una çeşitli sorular katılarak:
• Bir çok konuda kamuoyu yoklaması yapıyor
• Reklam kampanyalarını ölçüyor
• Hedef kriterlerini belirliyor, marka bilinirliklerini ve marka ve hizmet kullanım alışkanlıklarını gözlemliyor
• Tüketici kitle demografisi çıkartıp, pazar payını hesaplıyor
• Çeşitli konulardaki yeni tüketici trendini takip ediyor
 
Omnibus çok hızlı tam hizmet garantisi sunuyor. Profesyonel araştırma ekibimiz, amacınıza hizmet edecek araştırma soruları için tecrübesiyle her zaman yanınızda olacaktır. Veri tablolarımızda yer alan her bir soru, hedef bölge ve demografik (örneğin; yaş, cinsiyet, bölge, eğitim ve gelir gibi) özelliklere göre ayrıntılı olarak raporlanarak müşterilerimize ulaştırılır.
 
Omnibus Araştırmalarının müşterilerimiz tarafından beğenilen bir diğer özelliği ise fiyatının,sunduğu hizmete oranla daha düşük olmasıdır. Yaklaşık 3,000 perakendeci ile ortak saha kullandığımız için daha düşük gider ile daha çok veri sağlayabiliyoruz. İstediğiniz kadar çok soru sorma olanağı tanıyan Omnibus sayesinde müşterilerimize analiz, raporlama ve sunum hizmetini ‘özel araştırma’ ücreti ödemek zorunda kalmadan sağlayabiliyoruz.