Hızlı Tüketim Ürünleri

Yüzlerce, binlerce ürün, süpermarketlerin, toptancıların ve diğer perakende satış noktalarının raflarını doldururken, geride binlerce yeni ürün ise rekabet edemeyeceklerin yerini almak üzere sıraya girmiş durumda. Bilgi, yenilikçilik, proaktif olabilme ve pazar taleplerine cevap verebilme yeteneği, rekabetin oldukça yoğun olduğu hızlı tüketim ürünleri sektöründe var olabilmenin ana unsurlarını oluşturuyor. İster yerleşmiş bir markaya yön veriyor olun, isterseniz de yeni bir ürün ya da ürün çeşidini yaratıyor olun, başarının nihai ölçütü, yaptığınız yatırımın geri dönüşüdür.
 
Peki, markanızın ve rakiplerinize yönelik olarak müşterilerinizin algılarını nasıl izliyorsunuz? En yeni fikirlerinizin müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacağından, ya da ürün veya ambalajınızdaki değişikliklerin onlarda hayal kırıklığı yaratmayacağından nasıl emin olabilirsiniz?
 
Ipsos, size, tüketicilerin zihinlerinde olup bitenler hakkında net fikirler veren, onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini ortaya çıkartan, stratejik planlama ve taktiksel karar vermeniz için uygulanabilir bilgiler sağlayan, yenilikçi ve geçerliliği sınanmış geniş bir araştırma ürünleri yelpazesi sunuyor. Bu ayrıcalıklı araştırma ürünleri, sektörünüzün dinamiklerini çok iyi bilen ve dünyanın önde gelen pek çok markasına etkin pazarlama önerileri sunma konusunda deneyim sahibi, hızlı tüketim ürünleri araştırma uzmanları aracılığı ile size ulaşıyor.