Finansal Servisler

Bütünleşme, konsolidasyon, küreselleşme, pazar dalgalanmaları, devlet kontrollerinin kalkması, e-ticaret: Sonuçta finans sektörü sürekli bir değişim halinde. İşinizin devamlılığı, iş paydaşlarınızın beklentilerini, tercihlerini ve davranışlarını doğru şekilde öngörebilmenizi ve değerlendirmenizi gerekli klılıyor.
 
İster işletmeden-işletmeye, isterse işletmeden-tüketiciye, yerel, ulusal veya global olsun, Ipsos’un Finansal Hizmetler uygulamaları, sektörünüze özel ihtiyaçlarınızın özümsendiği ve faaliyet konularınıza hitap eden, tecrübeye ve eğitime dayalı değerlendirmeler sağlar. Uzman finansal hizmetler danışmanlarımız; markalaşma, müşteri ilişkileri yönetimi, yeni ürün geliştirme ve optimizasyonu, kanal stratejileri gibi konularda size özel tasarım ve analitik uzmanlıklarını sunmaktadır. Ek olarak, Ipsos araştırma uzmanlarımız sizin finansal hizmetler araştırma ihtiyaçlarınıza, sektöre odaklı paylaşılabilen araştırmalar aracılığı ile de çabuk ve akıllıca çözüm önerileri geliştirebilmektedir.
 
Uzmanlardan oluşan Finansal Hizmetler Araştırma Ekibimiz, bankacılık, krediler, kredi kartları, yatırım ve aracılık, sigorta, bireysel emeklilik ve e-ticaret gibi alanlarda önde gelen finansal hizmet kurumları adına yürüttüğü stratejik ve taktiksel araştırmardan edindiği deneyimlerle çözüm üretmektedir. Ipsos, finans sektörünün değişen yapısı içerisinde, başarıya ulaşan yolda ilerlemenize yardımcı.