Teknoloji ve Telekomünikasyon Sektörü

Teknoloji ve iletişim sektörünün tek değişmezi değişimin getirdiği zorluklar. Bilişim teknolojileri, telekomünikasyon ve medyanın tek platformda bütünleşmesi sadece kişiler arası iletişimi, bilgiye erişimi ve veri ve ses iletimini değil, yerel ve küresel anlamda iş yapış tarzlarımızı da etkiledi. Rekabetin giderek arttığı ve sürekli değişen bu ortamda, pazarı, mevcut ve potansiyel müşterilerinizi ve rakiplerinizi anlamak başarı için kritik önem taşıyor.
 
Teknoloji ve iletişim uzmanlarımız sektörünüz ve iş dünyanız hakkında bilgi sahibi oldukları için, sizin sadece hedeflerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır. Ipsos, ürün veya hizmetinizin yaşam döngüsünün her aşamasında aksiyon almanızı sağlayacak araştırma sonuçları sağlayarak sizin yanınızda yer alır. Marka, ürün ve hizmetlerinizin rekabet karşısında daha iyi tutunabilmesi ve müşterilerinizin daha yüksek sadakate sahip olması için size stratejik rehberlik hizmeti sunar.
 
Kendilerini sektörünüze adamış Ipsos’un teknoloji araştırmaları uzmanları, aralarında 80’den fazla ülkeyi kapsayan küresel bir araştırma tecrübesi, işletmeler arası araştırma, geniş kapsamlı panel çözümleri (Internet veya Internet bazlı olmayan), güvenilir veri toplama, ileri düzeyde analiz ve modelleme imkanlarının da yer aldığı her türlü araştırma çözümünü sunmaktadır. Ekibimiz, sağladığı benzersiz içerik ve çözümlerle, rekabete karşı avantaj sağlayarak size eşlik eder.